Mutluluk Bi'Ton Fide Ton!

Derinden Gelen Lezzet

1934 yılında Çanakkale’de başlayan konserve üretim yolculuğumuz, Susurluk’ta bulunan ve 100.000 metrekareye yayılan modern tesislerimizde devam etmektedir.

Pratik
Sağlıklı
Doyurucu
WhatsApp Image 2024-02-03 at 10.56.41

Hakkımızda

1934 yılında Çanakkale’de başlayan konserve üretim yolculuğumuz, Susurluk’ta bulunan ve 100.000 metrekareye yayılan modern tesislerimizde devam etmektedir. Fide, Türkiye’nin verimli topraklarında yetişen taze sebze ve meyveleri geleneksel ve doğal hali ile konserveleştirmekte ve yurtiçi / yurtdışı pazarlar için her yıl yaklaşık 100.000 ton ürün işlemektedir. Merkez ofisi İstanbul’da bulunan Fide; Ton balığı, domates salçası, közlenmiş ürünler, hazır yemekler ve mandalina konservesinden oluşan geniş ürün gamıyla 47 ülkeye ihracat yapmaktadır. Tesco, Safeway, Asda, Sainsbury’s, Kaufland gibi büyük zincir marketler için özel üretim yapan Fide; IFS, BRC, ISO ve HACCP belgelerine sahiptir.

Sertifikalı Üretim

10+ Satış Noktası

90+ Senelik Tecrübe

İLİKLİ KEMİK SUYU
&
İLİKLİ KEMİK SULU ÇORBALAR

ÜRÜN GRUPLARIMIZ

Şeflerin Tercihi

salata

Şeflerin tercihi olan Fide ile ile herşeyi yapmak mümkün. Fide  ton ile salatalar, makarnalar yapabilirsiniz. Hazır tüketim konserveleriniz ile yemeklerinizi hızlı ve güzel bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Fide

Mutluluk Veren

İlikli Tarifler

Binlerce yıllık bir lezzet kaynağı, İlikli Kemik Suyu. Fide olarak bu besin kaynağının modern mutfaklarımızda pratik bir şekilde kullanabilmesi için ilikli dana kemiği ile taze sebze ve baharatları 24 saat kısık ateşte pişirerek sizlerin beğeniside sunduk. Hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermeden sofralarınıza doğallığı ile gelir Ayrıca fideshop.fide.com.tr adresinden online olarak satın alabilecek, aynı zamanda Migros marketlerden temin edebilecek ve Migros Sanal marketüzerinden online olarak satın alabileceksiniz.

0 +
Senelik Tecrübe
0 +
Lorem ipsum
0
Lorem ipsum
0 +
Lorem ipsum

Blog