Domates Salçası

DOMATES SALÇASI

Domates Salçası

En doğal üretim yöntemleriyle üretilen domateslerin, o eşsiz lezzetini hissettirecek bir domates salçası kim istemez ki? Fide Konserve sayesinde bu tat artık seçkin satış noktalarında ve fideshop online alışveriş sitesinde sizleri bekliyor!

1974 yılından beri salça üretimi ve farklı konserve ürünleri üreten Fide Konserve, uzmanı olduğu domates salçası hakkında titiz, lezzetli ve kaliteli bir üretimi sizlerle buluşturuyor. Tam da mevsiminde toplanan harika domateslerden büyük bir titzlik ve özveriyle üretilen Domates salçası, Türkiye’nin ve dünyanın her noktasına kadar geniş bir Pazar ağıyla yayılıyor ve dünyanın bütün sofralarına misafir oluyor.

Doğallığın Sofralara Yansıması

1974 yılında yolculuğuna domates salçası üretimi ile başlayan Fide Konserve, bugün ulusal ve uluslararası pazarların ihtiyacı olan 130 bin tondan fazla ürün üretmektedir. Geleneksel ve yenilikçi üretim yöntemleri ile verimli tarlalarda yetişen domateslerden üretilen domates salçaları, tamamen kültürümüze ve geleneklerimize bağlı kalınarak hazırlanan domates salçası tarifleriyle hazırlanmaktadır.

Farklı ihtiyaçlara yönelik olarak birçok boyut ve ağırlıkta sunulan domates salçası çeşitleri şu şekildedir;

  • 500 gramlık konserve kutularda domates salçası - 24’lü kolilerde
  • 700 gramlık Cam Kavanozda Domates Salçası – 12’li kolilerde
  • 1 kilogramlık konserve kutularda Domates Salçası – 24’lü kolilerde
  • 5 kilogramlık konserve kutularda Domates Salçası – 6’lı kolilerde

Toptan alabileceğiniz gibi perakende şekilde de satılabilen Fide Konserve Domates Salçası, Migroslarda ve Sanal Migros marketlerde kolaylıkla bulunabilmektedir.

Kaliteli ve Titiz Üretim Süreci

Üretimde kaliteyi bir an olsun düşürmeden en yüksek seviyede gerçekleştiren Fide Konserve, gıda güvenliği ve kalite kontrole oldukça büyük bir önem göstermektedir. Üretilen bütün domates salçası ürünleri ve diğer konserve ürünler, ISO belgeli birçok sertifika altında dünya standartlarında bir kaliteyle üretilmektedir.

Fide Konserve bünyesinde bulunan sertifikalar;

  • ISO 9001 : 2015 – Kalite Yönetim Sistemi
  • ISO 14001 : 2015 – Çevre Yönetim Sistemi
  • ISO 22000 : 2005 – Gıda Güvenliği Yönetim sistemi

Belgeleri ile hem yurtiçi hem de yurtdışı pazarlara domates salçası ürününü, kalite ve lezzet odaklı olarak sunabilmektedir.

El Değmeden Hazırlanan Harika Domates Salçaları

Fide Konserve, mevsiminde özenle toplanan domateslerden bir lezzet harikası yaratan markasıyla birlikte, hem sofralara hem de geleneksel tariflere uyacak en lezzetli domates salçasını üretmektedir.

Tarladan alınan enfes ve taze domatesler, üretim alanında belirli testlere tabi tutularak en temiz ve lezzetli domates salçaları üretmek üzere el değmeden hazırlanır. Farklı ağırlıktaki ürün kutularına doldurulur. Üretimde hijyen ve müşteri memnuniyetini 0 olarak belirleyen Fide Konserve, ürünlerinin en lezzetli ve güvenilir halde müşterilerine ulaşması için büyük bir çaba sarf etmektedir.

Doğala ve doğallığa önem verdiğimiz üretim politikamızla birlikte domates salçalarımız, ev dışı tüketim pazarında bugün dünyanın birçok yerindeki müşterilerin yemeklerini lezzetlendirerek bizlere, keyifli bir ürün sunmanın haklı gururunu yaşatmaktadır.

Fide Konserve domates salçalarını perakende olarak fideshop.fide.com.tr adresinden alabileceğiniz gibi Sanal Migros marketlerinden online olarak ve Migros marketlerde direkt olarak alabilirsiniz.

En lezzetli ürünlerimiz, tariflerimiz ve en güzel hikayelerimiz için blog sayfamızı takip etmeyi unutmayın!

Şimdi Alışveriş Yap