Başlık görseli

720 CC FİDE CAM DOMATES SALÇASI

720 CC FİDE CAM DOMATES SALÇASI

720 CC FİDE CAM DOMATES SALÇASI

Mutfağınızın değişilmezi, yemeklerin vazgeçilmezi domates salçası
Taptaze domateslerden yapılan, kapağını açtığınızda tazelik kokusunu alacağınız Fide Cam Domates Salçası, en lezzetli yemeklerin lezzet sırrı olacak.

Gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz Fide Cam Domates Salçası, hiçbir koruyu maddesi içermez. Çorbalar, sulu yemekleriniz ve birbirinden güzel soslarda kullabilirsiniz.

Fide tecrübesiyle, mevsiminde yetiştirilmiş domateslerden yapılan Fide Domates Salçası, mis gibi taze domates kokusunu ve tadını yemeklerinize taşıyor. Hiçbir koruyucu madde içermeyen Fide Domates Salçası’nı dilediğiniz yemekte, gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Fide Konserve uzun yılların deneyimi ile kaliteli ürünler üreten, bu ürünleri uluslararası standartlar ve günümüzün en doğal içeriği ile tüketicilerle buluşturan bir markadır. Domates salçası; mevsiminde toplanan taptaze domateslerle üretilen yemeklerin vazgeçilmezi bir besin kaynağıdır.

Ülkemizin geleneksel tarihinde önemli bir yeri olan bu ürünü, kalite standartları, doğallık ve müşteri memnuniyeti ile birlikte sunuyoruz.

Fabrikamızda en taze domateslerden üretilen konserveler, el değmedenbüyük bir özveri ve yılların tecrübesini harmanladığımız bilgimizle birlikte üretiyoruz.

Fide Konserve ev dışı tüketim sektörünün ihtiyacı olan domates salçasıkonservesini büyük üretim kapasiteleri ile üretmekte ve ihtiyaç duyan sektörlere sağlamaktadır.

Yemek ve yemek üzerine hizmet sağlayan sektörlere sunulmaktadır.

Ayrıca fideshop.fide.com.tr adresinden online olarak satın alabilecek, aynı zamanda Migros marketlerden temin edebilecek ve Migros Sanal marketüzerinden online olarak satın alabileceksiniz.

Daha fazla bilgi için blog sayfamızı ziyaret edin.

  • ÜRÜN ADI: 720 CC FİDE CAM DOMATES SALÇASI
  • NET AĞIRLIK: 700 GR
  • KOLİ ADEDİ: 12
SATIN AL
Şimdi Alışveriş Yap