Başlık görseli

500 GRAM FİDE DOMATES SALÇASI

500 GRAM FİDE DOMATES SALÇASI

500 GRAM FİDE DOMATES SALÇASI

Fide Konserve uzun yılların deneyimi ile kaliteli ürünler üreten, bu ürünleri uluslararası standartlar ve günümüzün en doğal içeriği ile tüketicilerle buluşturan bir markadır. Domates salçası; mevsiminde toplanan taptaze domateslerle üretilen yemeklerin vazgeçilmezi bir besin kaynağıdır.

Ülkemizin geleneksel tarihinde önemli bir yeri olan bu ürünü, kalite standartları, doğallık ve müşteri memnuniyeti ile birlikte sunuyoruz.

Fabrikamızda en taze domateslerden üretilen konserveler, el değmedenbüyük bir özveri ve yılların tecrübesini harmanladığımız bilgimizle birlikte üretiyoruz.

Fide Konserve ev dışı tüketim sektörünün ihtiyacı olan domates salçasıkonservesini büyük üretim kapasiteleri ile üretmekte ve ihtiyaç duyan sektörlere sağlamaktadır.

Perakende olarak da satın alabileceğiniz bu ürün;

  • 12’li kolilerde (1 Kg’lık)
  • 24’lü kolilerde (1 Kg’lık)
  • 48’li kolilerde (1 Kg’lık)
  • 6’lı kolilerde (5 Kg’lık)

Yemek ve yemek üzerine hizmet sağlayan sektörlere sunulmaktadır.

Ayrıca fideshop.fide.com.tr adresinden online olarak satın alabilecek, aynı zamanda Migros marketlerden temin edebilecek ve Migros Sanal marketüzerinden online olarak satın alabileceksiniz.

1974 yılında Çanakkale’de başlayan salça ve konserve üretimi, bugün Susurluk’ta bulunan 120 bin metrekarelik ve en son teknoloji ile donatılmış tesislerimizde üretilmeye devam etmektedir. Yıllar geçtikçe farklı ürünleri ürün gamına ekleyen Fide Konserve, tüketicinin ihtiyacına yönelik ürünler üretmektedir.

Domates salçası yemeklerimizin vazgeçilmezi olan bir tat şölenidir. Fide Konserve’nin eşsiz lezzete sahip bu ürünü ile yemekleriniz lezzet festivaline, sofralarınız doğal içeriğe sahip bir konserveye ve en önemlisi aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenle tüketebileceğiniz bir doğallığa kavuşmaktadır.

Fide Konserve’nin üretim süreçleri, sahip olduğu uluslararası sertifikalarıve birbirinden lezzetli ürün yelpazesi ile ilgili detaylı bilgiyi sitemizden alabilir, Fide Shop online alışveriş sitesinden ürünlerimizi temin edebilirsiniz. Afiyet olsun!

  • ÜRÜN ADI: 500 GRAM FİDE DOMATES SALÇASI
  • NET AĞIRLIK: 400 GR
  • KOLİ ADEDİ: 24
SATIN AL
Şimdi Alışveriş Yap