Başlık görseli

3 KG FİDE KÖZLENMİŞ PATLICAN KONSERVE

3 KG FİDE KÖZLENMİŞ PATLICAN KONSERVE

3 KG FİDE KÖZLENMİŞ PATLICAN KONSERVE

Fide Konserve Susurluk’ta bulunan tesislerde, gününde ve mevsiminde özel olarak toplanmış patlıcanlardan üretilen közlenmiş patlıcanürünleriyle karşınızda!

Mezelerin, yemeklerin ve salataların yanında harika bir birliktelik oluşturan lezzeti ile damakları adeta bir eğlence trenine bindiriyor!

1974 yılında başlayan serüven, bugün Balıkesir Susurluk’ta bulunan 120 bin metrekarelik tesislerde, tazelik, kalite ve lezzet üçgenini içine alan bir anlayışla üretim gerçekleştirilmektedir.

Bu toprağın en kadim ve üzerinde bulunan verimli topraklar aracılığıyla üretilen patlıcanlar, en özel tarifler ve üretim yöntemleri ile ev dışı sektörlerde ve ev içi tüketimde rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Mevsiminde ve taptaze! 

Mevsiminde toplanan patlıcanlar ilk olarak zaman kaybetmeden közlenerek konserve haline getirilmektedir. En usta ellerin özenle hazırladığı bu közlenmiş patlıcan konservelerini kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Patlıcan önemli vitaminler ve minerallere sahip bir besin deposudur. Düşük kalorili yapısı ile diyetlerin vazgeçilmez oyuncularından birisidir. Sindirim sisteminin düzenlenmesine yardımcı olurken yüksek oranlı lif içeriği ile bağırsaklara fayda sağlar. İçinde C, B2, B1 ve A vitaminleri bulunan patlıcan, kalsiyum, demir ve potasyum zenginidir. Kan basıncının artmasına yardımcı olurken kolesterolün düzenlenmesine de katkı sağlar.

Hem lezzetli hem de sağlıklı!

Hem içerdiği vitaminler hem de mineraller bakımından oldukça zengin olan patlıcan, besin değerleri yok olmadan konservelenen közlenmiş patlıcan, sofralarınızda hem lezzeti hem de sağlığı bir araya getirir.

Fide konservenin üretim süreçleri, sahip olduğu uluslararası sertifikaları ve birbirinden lezzetli ürün yelpazesi ile ilgili detaylı bilgiyi sitemizden alabilir, Fide Shop online alışveriş sitesinden ürünlerimizi temin edebilirsiniz. Afiyet olsun!

  • ÜRÜN ADI: 3 KG FİDE KÖZLENMİŞ PATLICAN KONSERVE
  • NET AĞIRLIK: 2500 GR
  • KOLİ ADEDİ: 6
SATIN AL
Şimdi Alışveriş Yap