Başlık görseli

1 KG FİDE DOMATES SALÇASI

1 KG FİDE DOMATES SALÇASI

1 KG FİDE DOMATES SALÇASI

Fide Domates Salçası mutfağınızın baş taçı…

Türk mutfağının olmazsa olmazı, her yemekte hatta birçok atıştırmalıkta da kullanılan domates salçasını Fide kalitesiyle buluşturduk. Mevsiminde, taze taze dalından toplanan domatesler son teknoloji ile hiçbir katkı maddesi kullanılmadan işlenerek konserveleniyor.

Fide Konserve uzun yılların deneyimi ile kaliteli ürünler üreten, bu ürünleri uluslararası standartlar ve günümüzün en doğal içeriği ile tüketicilerle buluşturan bir markadır. Domates salçası; mevsiminde toplanan taptaze domateslerle üretilen yemeklerin vazgeçilmezi bir besin kaynağıdır.

Ülkemizin geleneksel tarihinde önemli bir yeri olan bu ürünü, kalite standartları, doğallık ve müşteri memnuniyeti ile birlikte sunuyoruz.

Fabrikamızda en taze domateslerden üretilen konserveler, el değmedenbüyük bir özveri ve yılların tecrübesini harmanladığımız bilgimizle birlikte üretiyoruz.

Fide Konserve ev dışı tüketim sektörünün ihtiyacı olan domates salçasıkonservesini büyük üretim kapasiteleri ile üretmekte ve ihtiyaç duyan sektörlere sağlamaktadır.

Yemek ve yemek üzerine hizmet sağlayan sektörlere sunulmaktadır.

Ayrıca fideshop.fide.com.tr adresinden online olarak satın alabilecek, aynı zamanda Migros marketlerden temin edebilecek ve Migros Sanal marketüzerinden online olarak satın alabileceksiniz.

Daha fazla bilgi için blog sayfamızı ziyaret edin.

  • ÜRÜN ADI: 1 KG FİDE DOMATES SALÇASI
  • NET AĞIRLIK: 830 GR
  • KOLİ ADEDİ: 24
SATIN AL
Şimdi Alışveriş Yap